Botník ASTA se stane skvělým doplňkem do vaší chodby či předsíně.
Botník je vyroben v jednoduchém provedení.
Disponuje pěti policemi pro několik párů bot.
Vyroben je z laminované dřevotřísky.
Snadno se čistí a udržuje.
Barva: ořech-bílá
Materiál: melaminem potažená dřevotříska
Rozměry: Šířka: 72 cm Výška: 100 cm Hloubka: 32,5 cm
Tloušťka materiálu: 18 mm
Botníky – praktické a stylové řešení pro každou domácnost Máte plné předsíňky starými botami, které se již jen těžko vejdou do vašich skříní? Naše podkategorie Botníky vám nabídne ideální řešení. Tyto nábytkové kousky jsou navrženy tak, aby efektivně uskladnily vaši obuv a zároveň dodaly styl vašemu interiéru. S širokým výběrem botníků v různých designech, barvách a materiálech, můžete snadno najít ten pravý kousek, který se hodí k vašemu domácímu dekoru. Ať už hledáte moderní minimalistický botník, tradiční dřevěnou variantu nebo prostornou skříňku na boty, naše nabídka vás nezklame. Všechny naše botníky jsou navrženy s důrazem na funkčnost a kvalitu. Vyberte si z různých typů, od otevřených polic po uzavřené skříňky, které udrží vaši obuv v perfektním stavu a chrání ji před prachem. Investice do kvalitního botníku vám ušetří čas a prostor v předsíni, a přitom dodá vašemu domovu jedinečný vzhled. Nenechte se už déle obtěžovat nepořádkem, objevte naši kolekci botníků a zorganizujte si svůj prostor stylově a efektivně. Nákupem u nás získáte nejen praktický, ale i designový prvek, který oslní vaši rodinu a přátele. Prozkoumejte naši nabídku a najděte ideální botník právě pro vás!
Konečně se můžete zbavit chaosu v botách tím, že všechny boty uložíte úhledně do skříňky na boty! Bílý povrch se hodí prakticky do každé předsíně. 2 robustní zásuvky lze snadno otevřít a odhalit dostatek úložného prostoru. Bez ohledu na to, zda se jedná o dětské boty, těžké boty nebo kotníkové boty, nastavitelné a odnímatelné děliče pojmou všechny vaše oblíbené boty. Dokonce i do velikosti obuvi do
Specifikace produktu: Botník z laminované desky Dvířka na pantech s mírným skloněním Uvnitř se nachází jedna police Čela v lesku ABS pro větší odolnost proti poškození Stříbrné úchyty Prohlédněte si další botníky Marienne. Parametry: Šířka: 60 cm Výška: 113 cm Hloubka: 28,5 cm Tloušťka desky: 16 mm Materiál: Laminovaná deska Okraj: ABS dýha Váha: 29 kg Povrchová úprava: Lesk
Specifikace produktu: - Skříň vyrobená z laminované desky - Výklopné zásuvky - Má 3 police uvnitř výklopných zásuvek - Uvnitř dvířek je jedna police - Viditelné hrany jsou pokryty ABS hranami pro zvýšení odolnosti proti poškození - Úchytky pro zásuvky a dvířka ve stříbrné barvě Prohlédněte si celou kolekci S16. Parametry: Šířka: 98,4 cm Výška: 68/43 cm Hloubka: 33 cm Tloušťka desky: 16 mm Materiál:
Na webu naleznete popis produktu Botnik Tara CPL21 grafit: - Robustní a praktický botník Tara CPL21 grafit je ideálním doplňkem do chodby či předsíně. - Vyroben z kvalitního materiálu, který zaručuje dlouhou životnost. - Disponuje dostatkem úložného prostoru pro boty, díky čemuž udržuje chodbu čistou a upravenou. - Moderní design s elegantním odstínem grafitu se pohodlně hodí do každého interiéru. -
Luxusní sedací botník s úložným prostorem do předsíně z kolekce nábytku TARA s jedním čalouněným sedákem. frézovaná dvířka tohoto sedacího botníku s úložným prostorem jsou vyrobena z MDF desky, která jsou celá potažena vodou ředitelným UV lakem s jemně matným efektem v grafitové nebo bílé barvě korpus z dřevotřísky v dekoru ořech Pacific s viditelnými boky pokrytými UV lakem s jemně matným efektem
Toto sedátko s úložným prostorem je dobrým pomocníkem pro starší, nebo méně pohyblivé členy rodiny. V předsíni si můžete pohodlně sednout, v klidu si obout nebo zout boty a ještě máte k dispozici úložný prostor. Teleskopické pojezdy zásuvek52 DNS pěna na sezeníRozměry: Šířka: 120 cm Hloubka: 45 cm Výška: 40 cm Výška nohou: 30 cmPolštář se 2 zásuvkami v ceně
Mějte boty přehledně uspořádané a udělejte si doma pořádek s tímto elegantním botníkem do předsíně! Botník je vyrobený z kvalitní dřevotřísky, což z něj činí krásný a odolný kus univerzálního nábytku s vysokou životností, který se hodí do jakéhokoli prostředí. Tento stabilní botník skvěle poslouží k přehlednému urovnání bot a zároveň zkrášlí váš domov. Botník je prakticky rozdělený na 2 části, menší
Tento botník v sobě šikovně kombinuje jednoduchý a moderní styl a zároveň představuje ideální způsob, jak zabránit nepořádku způsobenému rozházenými botami. Botník je vyrobený z kvalitní dřevotřísky, která mu propůjčuje nejen elegantní vzhled, ale také výtečnou stabilitu a odolnost. Dvířka vám umožní uschovat si obuv hezky uvnitř, kde nebude na očích. Skříňka je navíc poměrně velká a poskytne vám místo
Botník se zásuvkou a jedním výklopem Materiál: masiv borovice Rozměry (výška x šířka x hloubka): 62 x 72 x 29 cm Obsahuje: 1 výklopná dvířka, nahoře 1 zásuvka. Dodáváno v demontu.
Botník s dvířky Barva: dub artisan/bílý lesk Čalounění: béžová ekokůže Rozměr (šxvxh): 100 x 45 x 44 cm Materiál: LTD, ABS hrany Tiché zavírání. Dodáváno v demontu. Záruka 5 let.
Botník s dvířky Barva: dub burgundský/bílý lesk Čalounění: hnědá ekokůže Rozměr (šxvxh): 100 x 45 x 44 cm Materiál: LTD, ABS hrany Tiché zavírání. Dodáváno v demontu. Záruka 5 let.
Botník Materiál: chromovaná ocel/dřevo/ekokůže. Barva: wenge/krémová. Rozměry: (šxhxv): 81 x 31 x 49 cm Dodání v demontu. Záruka 24 měsíců.
Botník se 3 výklopy Barevné provedení: dub sonoma Rozměry (šxvxh): 58 x 124 x 25 cm Materiál: lamino 3 výklopné police Dodáváno v demontu.
Botník/taburet se dvěma kovovými policemi Barva: bílá/bílý práškový lak Materiál: koženka, kov Rozměr (šxhxv): 76 x 29 x 45 cm Nosnost 90 kg. Dodáváno v demontu. Záruka 24 měsíců.
Botník se třemi kovovými policemi Barva: bílá/chrom Materiál: masiv, kov Rozměr (šxhxv): 80 x 30 x 50 cm Nosnost 3 kg. Dodává se v demontu. Záruka 24 měsíců.
Botník Bella s lesklým bílým provedením představuje skvělý prvek pro vytvoření příjemné atmosféry ve vaší předsíni. Jeho třívrstvý vysoce lesklý lak, vysušený pod ultrafialovým zářením, poskytuje elegantní a moderní vzhled, který okamžitě přitáhne pozornost. Pohodlí a pořádek jsou klíčovými slovy pro popis tohoto botníku. Měkký sedák v šedém provedení nabízí pohodlné posezení při obouvání či zouvání
Zapomeňte na nudné a stereotypní stojany na boty – představujeme vám kovový botník Dancer v černé barvě. S tímto variabilním kovovým klenotem máte v rukou svou vlastní choreografii pro uspořádání bot. Postavte ho do výšky nebo do šířky, skládejte, oddělujte, sestavujte police naplocho nebo pod úhlem - s těmito osmi patry je vše na vás. Pro většinu z nás je každý pár bot jedinečný, a s tímto botníkem
Po celé ČR
Snadná reklamace zboží
100% zabezpečení platby
Podpora na telefonu a emailu